PRACA W HOLADII - OD ZARAZ- PROSTE PRACE PRODUKCYJNE Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Asse   48 vues

  • praca-w-holadii-od-zaraz-proste-prace-produkcyjne-big-0
Localité: Asse
Salaire: -- €

Miejsce pracy: Holandia, - różne regiony:Bleiswijk, Utrecht, Tilburg, Oss

Oferujemy:

-Legalną pracę za granicą

-Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę

-Opiekę polskojęzycznego koordynatora

-dodatki za nadgodziny, dodatki wakacyjne i urlopowe

Wymagania:

•elastyczność

•komunikatywna znajomość języka angielskiego

 •mile widziane prawo jazdy

•nie wymagane doświadczenie

•wymagane chęci i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

-Pakowanie orzechów, przypraw, kakao, mak itp.

-Pakowanie cukierków, mleka w proszku, kosmetyków itp.

-Order picker- magazyny dhl, magazyn elektroniką itp.

-Praca przy kwiatach

-inne prace produkcyjne

 Wszelkie formalności załatwiamy online. Zdobądź pracę nie wychodząc z domu!

Zadzwoń:

Martin tel:+ 48 577 901 944- wyślij sms o treści "pakowacz"

Dominika tel: +48 570 901 033- wyślij sms o treści "pakowacz"

Szukasz czegoś innego-

Izabela tel.+48 731 901 913

Kamila tel. +48 570 901 414

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o -KRAZ 18450

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.