Praca - roboty ziemne Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Antwerpen   41 vues

  • praca-roboty-ziemne-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Firma Stecek Holding S.A. poszukuje pracowników do pracy na terenie Holandii.

Aktualnie poszukujemy:

operatorów minikoparki

pracowników do robót ziemnych

do pracy w 4 osobowych ekipach, przy budowie sieci światłowodowej na terenie Holandii. Stawka 16 euro netto za godzinę.

Zgodnie z dokumentacją projektową realizowane będą zadania w zakresie:

roboty ziemne minikoparką pod ułożenie światłowodów przy budowie autostrad

kładzenie kabli

Zapewniamy stałe zatrudnienie, organizujemy zakwaterowanie i dojazd do pracy, ubrania robocze oraz niezbędne narzędzia. Praca na polskiej umowie.

Wymiar czasu pracy:

poniedziałek - piątek 8-12h/dziennie

Wymagania:

mile widziana znajomość języka angielskiego

mile widziane doświadczenie w pracy przy światłowodach

mile widziana umiejętność obsługi minikoparki

doświadczenie przy robotach ziemnych

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: m.wachel@stecek.nl

Informations complémentaires

Company Stecek Holding S.A.