Praca przy rozładunku!! W Niemczech!! Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Hasselt   18 vues

  • praca-przy-rozladunku-w-niemczech-big-0
Localité: Hasselt
Salaire: -- €

Szukasz pracy? Już nie musisz!

Nie wymagamy doświadczenia aniznajomości języka obcego.

Oferujemy:

§ atrakcyjne wynagrodzenie

§ niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

§ stała opieka polskiego koordynatora

§ pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

§ ubezpieczenie zdrowotne

§ terminowo wypłacane wynagrodzenie

§ dobre warunki pracy, miła atmosfera

§ zapewnione zakwaterowanie

§ cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:

§ rozładunek i załadunek ciężarówek

Wymagania:

§ motywacja do pracy

§ gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

§ odpowiedzialność, dokładność

§ dobra kondycja fizyczna

Jeżeli zainteresowałaCię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
Rozładunek
 - oddzwonimy do Ciebie !!!

PośrednictwoPracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze18450 poszukuje osób do pracy

Kontakt:

Krystian  tel. +48 577 901099 pracuj@klaverteam.com

Magda tel. +48 577 901 944mail: rekrutacja@klaverteam.com

Iza tel. +48 731 901 913mail: job2@klaverteam.com

Kamila tel. +48 570 901 414mail:work@klaverteam.com

Informations complémentaires

Company Klaver