Praca przy pomidorach lub papryce w Holandii Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Wommelgem   26 vues

  • praca-przy-pomidorach-lub-papryce-w-holandii-big-0
Localité: Wommelgem
Salaire: -- €

Jeśliszukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!
Obecnie poszukujemy osób do pracy jako: PRACOWNIK szklarni z pomidorami lubpapryką  - praca w okolicach De Lier/Stenbergeen

Zakres obowiązków:

- zbiór pomidorów tradycyjnych i koktajlowychi papryki

- podcinanie pędów i ogólna pielęgnacjaroślin
Wymagania:

- mile widziane doświadczenie  !!

- zmotywowanie do pracy

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- pracodawca nie wymaga znajomości językaobcego

- mile widziane prawo jazdy
Warunki:

- atrakcyjna stawka godzinowa

- extra płatne nadgodziny

- dużo godzin pracy

- legalne zatrudnienie na warunkachholenderskich

Cooferujemy:

-dłuższą współpracę

-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a takżeubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznego koordynatora
Skontaktuj się z nami

Kamila:

tel:  +48570 901 414

mail: work@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company Klaver