Praca przy pakowaniu owoców i warzyw w Holandii !!! bez kwarantanny Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Temse   29 vues

  • praca-przy-pakowaniu-owocow-i-warzyw-w-holandii-bez-kwarantanny-big-0
Localité: Temse
Salaire: -- €

Praca przy pakowaniu owoców i warzyw w Holandii !!! bez kwarantanny

Rejon: Westland

Szukasz pracy? Już nie musisz!

PAKOWACZWARZYW I OWOCÓW

Oferujemy:

§             •atrakcyjne wynagrodzenie

§             •holenderską umowę o pracę na dłuższy okres

§             •pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

§             •dobre warunki pracy, miłą atmosferę

§             •indywidualne podejście do każdego kandydata

§             •cotygodniowe wypłaty

Zakres obowiązków:

§ sortowanie i pakownie owoców i warzyw

§ napełnianie owocami maszyn pakujących

§ ważenie owoców

§układanie pudełek na paletach

Wymagania:

§             •gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

§             •odpowiedzialność, dokładność

§             •zaangażowanie w powierzone obowiązki

§             •chęci i motywacja do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem

"pakowanie owoców" - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Izabela tel.+48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Dominika tel. +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com

Kamila + 48570 901 414 mail :work@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, certyfikat KRAZ 18450

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.