Praca przy pakowaniu owoców i warzyw w Holandii!!! bez kwarantanny Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Brussels   18 vues

  • praca-przy-pakowaniu-owocow-i-warzyw-w-holandii-bez-kwarantanny-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Praca przy pakowaniu owoców i warzyw w Holandii!!! bez kwarantanny

Rejon: Westland

Szukasz pracy? Już nie musisz!

Oferta bez kwarantanny- po przyjeździe test na kosztpracodawcy

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą wCzęstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy nastanowisko:

PAKOWACZ WARZYW I OWOCÓW

Oferujemy:

         •atrakcyjne wynagrodzenie

         •holenderską umowę o pracę na dłuższyokres

         •pomoc w dopełnieniu formalnościzwiązanych z wyjazdem

         •dobre warunki pracy, miłą atmosferę

         •indywidualne podejście do każdegokandydata

         •cotygodniowe wypłaty

Zakres obowiązków:

         sortowanie ipakownie owoców i warzyw

Wymagania:

         •gotowośćdo podjęcia pracy w systemie zmianowym

         •odpowiedzialność, dokładność

         •zaangażowanie w powierzone obowiązki

         •chęci i motywacja do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMSz dopiskiem

"pakowanie owoców" - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Dominika tel. +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com

Izabela  tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Informations complémentaires

Start Date 10-06-2021
Company Klaver sp zo o