Praca przy krojeniu i pakowaniu warzyw - DRONTEN Holandia Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Kapellen   27 vues

  • praca-przy-krojeniu-i-pakowaniu-warzyw-dronten-holandia-big-0
Localité: Kapellen
Salaire: -- €

Pandemia pokrzyżowała Ciplany? Masz problem ze znalezieniem pracy w Polsce?
Szukasz legalnej pracy w Holandii- konieczniezadzwoń do nas!
Miejsce pracy: Holandia- Dronten

Szukamy osób : dyspozycyjnych i zaangażowanychw wykonywanie swoich obowiązków

Zakres obowiązków:

- krojenie świeżych warzyw

- mycie oraz pakownie warzyw

- dbanie o czystość stanowiska pracy

Co pracodawcazaoferuje w zamian za Twoją pracę?

- atrakcyjną stawkęgodzinową ( nawet dla osób bez doświadczenia )

- wypłaty w systemietygodniowym z możliwością zaliczek

- zakwaterowanie iubezpieczenie

- umowę na warunkachholenderskich,

- na miejscu opiekępolskiego koordynatora

Zainteresowała Cię taoferta? Zadzwoń do mnie!

Kamila:

tel: +48 570 901 414

work@klaverteam.com

Mamy też inne fajne oferty w Holandii !

Karina:

tel: +48 570 901 913

praca@klaverteam.com

Dominika:

tel: +48 570 901 033

job@klaverteam.com

Izabela:

tel: +48 731 901 913

job2@klaverteam.com

Ofertyw Niemczech -- > Magdalena tel: +48 577901 944

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131,42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z.o.o