Praca przy hodowli trzody w Szwecji Professional

il y a 1 semaine Job Search Staden   17 vues

  • praca-przy-hodowli-trzody-w-szwecji-big-0
Localité: Staden
Salaire: -- €

Szukamy pracownika z doświadczeniem przy hodowli trzodychlewnej

Miejsce pracy: Szwecja

Wymagania:

•doświadczenie  w hodowli świń lub innych zwierząt

•komunikatywna znajomość języka angielskiego

•aktualny paszport

•prawo jazdy kat. B

•doświadczenie w pracach konserwacyjnych i naprawach

Zakres obowiązków:

•standardowe zadania związane z hodowlą trzody chlewnej

•opieka nad trzodą chlewną

•prace porządkowe w chlewie

•inne drobne naprawy i zadania konserwacyjne

Pracodawca dysponuje również innymi stanowiskami pracy wsektorze rolnictwa,

Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS zdopiskiem - „Szwecja”

Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Jeżeli szukasz innej oferty odwiedź naszą stronę internetowąwww.klaverteam.com

KRAZ  o numerze 18450