Praca od zaraz, szklarnia z pomidorami, Holandia (Westland), ogrodnik Private

il y a 1 mois Jobs Offers Brussels   38 vues

  • praca-od-zaraz-szklarnia-z-pomidorami-holandia-westland-ogrodnik-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Szukasz pracy za granicą ? Mamy ofertęidealną dla Ciebie Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Oferujemy:

·         atrakcyjnewynagrodzenie

·         holenderskaumowa o pracę na dłuższy okres

·         stałaopieka polskiego koordynatora

·         pomoc wdopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

·         ubezpieczeniezdrowotne

·         terminowowypłacane wynagrodzenie

·         dobrewarunki pracy, miła atmosfera

·         zapewnionezakwaterowanie

·         cotygodniowawypłata

Wymagania:

·         chęć doprzyuczenia na danym stanowisku

·         zaangażowaniew powierzone obowiązki

·         chęć imotywacja do pracy

Zakres obowiązków:

·         przycinaniekrzewów,

·         zbieranie pomidorów

·         ścinanie(za pomocą nożyc do pomidorów)

·         okręcanielinki wokół krzaków pomidora

·         przycinanieliści

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944

Dominika tel: +48 570 901 033

Martyna +48 577 901 099

Możesz mi także wysłaćswoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Poszukujesz innej pracy? Mamy wiele ofert !! Każdy znajdzie cośdla siebie!!

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikatnadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450

Informations complémentaires

Company Klaver