Praca na szklarni z papryką/pomidorami/ścinka ogórków Holandia ! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Trooz   33 vues

  • praca-na-szklarni-z-paprykapomidoramiscinka-ogorkow-holandia-big-0
Localité: Trooz
Salaire: -- €

Pracownik szklarni –Holandia

Jeśli szukasz pracy wHolandii świetnie trafiłeś!

Obecnie poszukujemyosób do pracy jako:

PRACOWNIK szklarni zpapryką - praca w okolicach Steenbergen/Ternauzen/Westland

Zakres obowiązków:

- zbiór papryki

Wymagania:

- zaangażowanie wpowierzone obowiązki

- pracodawca niewymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- mile widziane prawojazdy ( możliwość korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych !!)

Co oferujemy:

-możliwość dłuższejwspółpracy

-zakwaterowanie,dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznegokoordynatora

- atrakcyjna stawkagodzinowa

- extra płatnenadgodziny oraz extra bonusy na pracę ponad normę !

- legalne zatrudnieniena warunkach holenderskich

Skontaktuj siętelefonicznie pod numerem telefonu: 48 570 901 414 lub wyślij sms z dopiskiemSZKLARNIA - oddzwonię do Ciebie.

Klaver Sp.z o.o., ul.Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z.o.o