PRACA - Docieplenia Budynkow - Belgia Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Mechelen   44 vues

4 000 €

  • praca-docieplenia-budynkow-belgia-big-0
Localité: Mechelen
Salaire: 4 000 €

Firma „Isostone" jest firmą ogólnobudowlaną działającą na terenie Belgii.

Jesteśmy stabilną firmą świadcząca wysokiej jakości usługi

w sektorze budowlanym na terenie całej Belgii.

W związku z rozwojem naszej firmy i stale zwiększająca się ilością zleceń poszukujemy Ekipy  do docieplen budynków jednorodzinnych  w Belgii.

Opis Stanowiska:

Praca przy dociepleniu jednorodzinnych budynków mieszkalnych

Klejenie Styropianu+Siatka+2xKlej+Tynk (Baranek)

Klejenie płytek klinkierowych

Wymagania:

Wymagana jest Własna Działalność Gospodarcza prowadzona w Polsce lub Europie -  Warunek konieczny !

Wymagane jest dobre doświadczenie przy klejeniu izolacji oraz doświadczenie  przy nakładaniu tynków cienkowarstwowych na elewacjach.

Wymagana dobra organizacja pracy i dobra jakosc wwykonywanej pracy.

Wymagane: Doswiadczenie w dociepaniu budynkow

Auto+narzedzia  na dojazd do pracy

Rusztowanie i Materialy zapewnia zleceniodawca.

Oferujemy:

Praca dla calej ekipy

Terminowe rozliczenia i płatności w euro

Atrakcyjne stawki

Stale zlecenia

Ciaglosc pracy

Uczciwe warunki wspolpracy

Pośrednikom i osobom bez Działalności Gospodarczej dziękuje, Nie.

Prosimy o kontakt tylko osoby posiadające juz aktywna DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Zainteresowani proszę dzwonic

Pon-Pt miedzy godz: 9:00-17:00

Tel: +32.492 25 98 48

Isostone Bvba

2800 Mechelen

Nekkerspoelstraat 282

E-mail: Joanna@isostone.be

www.isostone.be

Informations complémentaires

Company Isostone