Praca dla malarzy w Niemczech z darmowym zakwaterowaniem! Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Rebecq-Rognon   32 vues

  • praca-dla-malarzy-w-niemczech-z-darmowym-zakwaterowaniem-big-0
Localité: Rebecq-Rognon
Salaire: -- €

Poszukujesz pracy w budowlance ? Masz duże doświadczenie w zawodzie ?

Zadzwoń do Nas- posiadamy dużo ciekawych ofert z dobrymi zarobkami w euro.

Aktualnie poszukujemy malarzy i pomocników

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace związane z zawodem malarza

- szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian

- malowanie okien, drzwi, fasad

- prace przy dociepleniach

- inne prace wykończeniowe

Wymagania:

- doświadczenie w pracy jako malarz

- doświadczenie w pracach tapeciarskich

- mile widziana znajomość języka niemieckiego

- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

-atrakcyjna stawka godzinowa

-darmowe zakwaterowanie

-kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "malarz" pod nr

Kamila: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Dominika: ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o ( KRAZ 18450 )

Częstochowa ul. Gminna 131

Informations complémentaires

Company Klaver