Praca dla doświadczonych opiekunek/opiekunów w Niemczech Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Antwerpen   37 vues

  • praca-dla-doswiadczonych-opiekunekopiekunow-w-niemczech-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Firma Stecek Holding S.A. poszukuje doświadczonych opiekunek/opiekunów do pracy na terenie całych Niemiec.

Naszym kandydatom oferujemy :

-niemiecką umowę o pracę

-stawkę godzinową od 14,60 euro brutto plus 2 euro diety godzinowej netto

-darmowe zakwaterowanie

-wsparcie polskiego koordynatora

-możliwość zjazdów do Polski w dogodnym dla Państwa terminie

-ustawowe dodatki za pracę w niedzielę oraz za nadgodziny

-stabilne zatrudnienie z gwarancją ciągłości pracy

Wymagania :

-doświadczenie w sektorze opieki

-komunikatywna znajomości j. niemieckiego (warunek konieczny)

- dyspozycyjność

Obowiązki :

-pomoc pacjentom podczas podstawowych czynności życiowych

-zmiana podkładów, pampersów

-obserwacja pacjenta w kontekście groźnych zmian skórnych, odleżyn.

Stanowisko nie wiąże się z koniecznością sprzątania bądź gotowania.

Wymiar pracy: Pełny etat 8h dziennie, 5 dni w tygodniu, brak dyżurów 24h.

Płeć pracownika: Brak preferencji.

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o kontakt pod +48 885 660 494.

Informations complémentaires

Company Stecek Holding S.A.