Poszukiwany pracownik magazynu-ORDER PICKER. Praca od zaraz w Holandii , atrakcyjne wynagrodzenie, bez doświadczenia i znajomości j. obcego!! Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Houthalen   6 vues

  • img
Localité: Houthalen
Salaire: -- €

Szukasz pracy w której nie wymagana jest znajomość j. obcego i doświadczenia. Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy !!

Oferujemy:

·       Wypłata co tydzień ( pierwsza po dwóch tygodniach)

·       Dodatki wakacyjne

·       Dodatek urlopowy

·       Transport do Holandii według cennika przewoźnika

·       Praca w systemie 2 zmianowym

Wymagania:

·       Nie wymagane choć mile widziane prawo jazdy

·       Zaangażowanie w powierzone obowiązki

·       Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

·       Chęć i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

·       Order Picker praca w centrum ogrodniczym

·       Przygotowanie zamówień

·       Nanoszenie naklejek i etykiet

·       Porządkowanie miejsca pracy i jego otoczenia

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Krystian tel: +48 577 901 099,
zadzwoń napisz sms o treści ,,pracownik magazynu”– oddzwonię! pracuj@klaverteam.com

Kamila tel. +48 570 901 414mail: work@klaverteam.com

Dominika tel.+48 570 901 033mail: job@klaverteam.com

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Informations complémentaires

Company Klaver