Pokojówka Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brussels   104 vues

  • pokojowka-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pokojówka

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam

Opis stanowiska:

Praca w hotelach na terenie Amsterdamu na stanowisku pokojówki. Hotele 4 i 5 gwiazdek.

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach hotelowych (prace porządkowe polegające na: wymianie pościeli i ręczników, zaścielaniu łóżek, czyszczeniu mebli, odkurzaniu pomieszczeń, sprzątaniu łazienek).

Co oferujemy:

Opieka polskojęzycznego koordynatora w każdym hotelu.

Stały kontrakt holenderski poprzedzony 2-miesięcznym okresem próbnym.

Gwarancja minimum 30h/tydz ( również na wypadek lockdownu ).

11.37 brutto/h + dodatki za pracę zmianową oraz w Święta zgodnie z CAO schoonmaak.

8% wakacyjnego wypłacane raz w roku w maju.

Wypłata w każdy pierwszy piątek miesiąca.

Każdy hotel zapewnia odzież służbową.

Mieszkanie zapewnione odpłatnie przez klienta lub możliwość mieszkania na prywatnym.

Czego wymagamy:

Doświadczenie mile widziane, ale nie jest wymagane. W każdym hotelu zapewniane jest tygodniowe szkolenie/trening, pełnopłatne

Znajomość języka angielskiego podstawowa.

Dodatkowe informacje:

Każdy hotel zapewnia odzież służbową

Pracownik zapewnia sam: czarne, wygodne obuwie na płaskiej podeszwie.

Praca od zaraz !

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 734 497 065

Informations complémentaires

Company Weegree