PŁYTKARZ OGRODOWY (BELGIA) Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Hasselt   36 vues

2 450 €

  • plytkarz-ogrodowy-belgia-big-0
Localité: Hasselt
Salaire: 2 450 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukujedla swojego klienta w Belgii pracowników na stanowisko:

PŁYTKARZ OGRODOWY (BELGIA)

Obowiązki:

- przygotowaniepowierzchni przed ułożeniem płytek w ogrodach

- kładzenie płytek różnegotypu – kamień naturalny, kompozyt, drewno, itp.

Wymagania:

- przynajmniej 3-letniedoświadczenie w układaniu różnego rodzaju płytek

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- dokładność, sumienność wwykonywaniu obowiązków

- zorientowanie na ilość ijakość położonych płytek

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- atrakcyjnewynagrodzenie – OD 15,00 EUR brutto/h

-legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich

-dodatek wakacyjny (15.38%rocznych zarobków brutto)

-premię roczną (8,15% rocznychzarobków brutto)

-dodatek rodzinny

-pozostałe premie i bonusyzgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii

-załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

-stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów

-jednorazowy zwrot kosztów przejazdudo Belgii do kwoty 125€

-zakwaterowanie: płatne 72€/tydzień za jednoosobowypokój!!!

-pracę na dłuższy okres czasu

-ubranie robocze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim na adres:

info@nextagency.eu

Prosimy ozamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będąrozpatrywane)

Niniejszymwyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CVprzez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłychprocesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego iRady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych wzwiązku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę naudostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i zagranicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądaćdostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia,ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ18051

Informations complémentaires

Start Date ASAP
Company NEXT s.c. D. Smolin W. Pietrzak