Planista w biurze w Venlo. Praca od zaraz Professional

il y a 3 mois Jobs Offers Anderlues   77 vues

  • planista-w-biurze-w-venlo-praca-od-zaraz-big-0
Localité: Anderlues
Salaire: -- €

Agencja pośrednictwa pracy Jupiter poszukuje dla swojego klienta osoby do pracy jako brygadzista pomocniczy, którego zadaniem będzie koordynowanie kierownikami zespołu w celu  zapewnienia dostępności produktu w dobrej i odpowiedniej ilości oraz jakości.

Szukamy osoby, która będzie zajmowała się planowaniem pracy naszych pracowników, oraz administracja w biurze.

Miejsce pracy: Jest to praca w biurze w Venlo

Rozpoczęcie pracy: Praca od zaraz

Zakres obowiązków:

Taka osoba będzie odpowiedzialna za organizację pracy naszych pracowników, oraz kierowców. Zapewniamy zakwaterowanie, dojazd do pracy, ubezpieczenie. Bardzo wazne jest to aby osoba rozmawiała komunikatywnie w jezyku holenderskim lub angielskim, oraz posiadała czynne prawo jazdy kategorii B. Doświadczenie na podobnym stanowisku jest równiez mile widziane.

Zapewniamy:

-darmowe zakwaterowanie

-atrakcyjne cotygodniowe wypłaty

-prace w miłej i przyjaznej atmosferze

Rekrutacja:

Bardzo proszę o przesłanie swojego CV na s.sadowska@jupiterpolska.pl (najlepiej w języku angielskim lub holenderskim) , bądź tez po więcej informacji Sandra Sadowska +48517493205

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o och.)

Informations complémentaires

Start Date asap
Company Jupiter Polska