Pielęgnacja kwiatów – praca w Holandii Professional

il y a 4 mois Jobs Offers De Haan   54 vues

  • pielegnacja-kwiatow-praca-w-holandii-big-0
Localité: De Haan
Salaire: -- €

Straciłeś/aś pracę?

Ciężko Ci znaleźć pracę w Polsce?

Mamy dla Ciebie propozycję- spróbuj swoich sił w pracy za granicą!

Stanowisko: produkcja, szklarnia

Miejsce pracy: Holandia, okolice Hagi

Pracodawca oferuje:

 - praca na dłuższy okres

 - opieka i pomoc polskich koordynatorów

 - dodatki za prace zmianowe

 - wypłaty przelewana na konto

 - zakwaterowanie oraz transport do pracy

Zakres obowiązków:

 Praca przy orchideach,

 Praca przy chryzantemach i innych kwiatach doniczkowych

 przygotowywanie kwiatów i sadzonek do wysyłki

 pielęgnacja kwiatów

Oczekiwania:

 mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

 sprawność fizyczna

 zaangażowanie w powierzone obowiązki

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem KWIATY- oddzwonimy do Ciebie !!!

Dominika: tel: +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Szukasz czegoś innego? Zadzwoń:

Izabela  tel. +48 731  901 913 mail: job2@klaverteam.com

Oliwia tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.