Piekarz – Praca w Belgii– Atrakcyjne Zarobki! Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Brugge   55 vues

  • piekarz-praca-w-belgii-atrakcyjne-zarobki-big-0
Localité: Brugge
Salaire: -- €

Piekarz – Praca w Belgii– Atrakcyjne Zarobki!

Dodatkowe informacje

·        praca w piekarni

·        praca w systemie nocnym (w godz. +/- 19.00-3.30)

·        gwarancja godzin

·        w tygodniu przypada jeden dzień wolny odpracy

·        miejsce pracy w niedalekiej odległości odzamieszkania

·        wypłata co tydzień w każdy piątek (pierwsza po dwóch tygodniach ) przelewana na konto

·        zakwaterowanie w kawalerkach (pokoje jednoosobowe)

·        bezpłatny dostęp do internetu

·        transport do Belgii według cennikaprzewoźnika

·        po 6 tygodniach – zwrot kosztów zaprzejazd z Polski (150 €)

Wymagania

·        doświadczenie w zawodzie

·        zaangażowanie w powierzone obowiązki

·        chęci i motywacja do pracy

·        dobra kondycja fizyczna

·        mile widziane prawo jazdy

·        mile widziana znajomość językaangielskiego

Zakres obowiązków

·        praca jako piekarz

·        produkcja ciasta

·        wypiek bułek, chleba itp.

·        porządkowanie miejsca pracy i jegootoczenia

Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym oraz dopiskiem "piekarz”

Natalia +48 577 901 099

Dominika:  + 48  570 901 033 , wyślemy do Ciebie szczegółyoferty.

mail job@klaverteam.com-  -

Kamila tel. +48 570 901 414

KLAVER Sp. z o.o. ul. Gminna 131, Częstochowa KRAZ 18450

Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.