Pakowanie warzyw i owoców egzotycznych-Holandia Private

il y a 1 mois Jobs Offers Hooglede   31 vues

4 000 €

  • pakowanie-warzyw-i-owocow-egzotycznych-holandia-big-0
Localité: Hooglede
Salaire: 4 000 €

Nie wymagamy doświadczenia aniznajomości języka obcego.

Oferujemy:

§ atrakcyjne wynagrodzenie

§ niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

§ stała opieka polskiego koordynatora

§ pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

§ ubezpieczenie zdrowotne

§ terminowo wypłacane wynagrodzenie

§ dobre warunki pracy, miła atmosfera

§ zapewnione zakwaterowanie

§ cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków :

·        Pakowanie owoców i warzyw

·        Sortowanie owoców egzotycznych i warzyw

·        Praca przy taśmie produkcyjnej

·        Układanie kartonów na paletach

·        Obsługa maszyn pakujących

Wymagania:

§ motywacja do pracy

§ gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

§ odpowiedzialność, dokładność

§ dobra kondycja fizyczna

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Skontaktujsię z Nami!

Iza tel. +48 731 901 913mail: job2@klaverteam.com

Dominika tel .+48 570 901 033  mail:job@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221Częstochowa (KRAZ 18450 ).

Informations complémentaires

Start Date OD ZARAZ
Company KLAVER SPu00d3u0141KA Z OGRANICZONu0104 ODPOWIEDZIALNOu015aCIu0104