PAKOWANIE PRODUKTÓW MIĘSNYCH - PRACA W HOLANDII ( bez stawki wiekowej ) Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Seraing   27 vues

  • pakowanie-produktow-miesnych-praca-w-holandii-bez-stawki-wiekowej-big-0
Localité: Seraing
Salaire: -- €

Miejsce pracy: Holandia-  Wijchen, Soest, Ommel, Blokker

Opis stanowiska:

• - pakowanie na tacki

• - zbieranie zamówień

• - praca na linii produkcyjnej

• - kontrola jakości

• - trybowanie udek

• - wieszanie kur

 Pracodawca oferuje:

• - wypłaty w systemie tygodniowym, pierwsza po przepracowanych 2 tygodniach

• - możliwość pobierania zaliczek

• - zakwaterowanie w hotelu, wspólne pokoje dwuosobowe

• - Internet w każdym mieszkaniu

• - opieka zdrowotna

Wymagania:

• - praca na dłuższy okres czasu

• - mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

• - doświadczenie na podobnym stanowisku

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta- zadzwoń:

                    +48 570 670 866

 Izabela +48 570 901 913 dostępna od 8:00 do 16:00

Kamila: tel: +48 570 901 414 dostępna od 8:00 do 16:00

Dominika tel: +48 570 901 033 dostępna od 8:00 do 16:00

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company Klaver SP. z o.o.