Pakowanie owoców Meer/Belgia Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Hoogstraten   25 vues

  • pakowanie-owocow-meerbelgia-big-0
Localité: Hoogstraten
Salaire: -- €

Agencja zatrudnienia KBTI Poland(cert. 9154) poszukuje pakowaczy i sortowaczy  owoców w zakładzie w miejscowości Meer w Belgii.

Opis stanowiska
- sortowanie, ważenie i pakowanie owoców egzotycznych na linii produkcyjnej.
Wymagania:
- dobre umiejętności komunikacyjne w języku niderlandzkim lub angielskim,
- poprzednie doświadczenie w produkcji,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- własne zakwaterowanie w okolicy Meer i własny transport do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane.
Oferta:
- wynagrodzenie – 12,91 euro/h brutto
- praca jednozmianowa (od 07:30),
- zwrot kosztów podróży.

Więcej informacji +48 570 935 868
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adresrekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: pakowanie owoców / Meer
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenieklauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dlapotrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku oochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymizmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland