Pakowanie orzeszków- praca w Holandii bez języka Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Saint-Nicolas   25 vues

  • pakowanie-orzeszkow-praca-w-holandii-bez-jezyka-big-0
Localité: Saint-Nicolas
Salaire: -- € Négociable

Lokalizacja: Giessen, Holandia

Zakres obowiązków:

- pakowanie orzeszków dla sieci supermarketów

- praca przy linii produkcyjnej

Pracodawca dysponuje także innymi ofertami pracy w sektorach produkcji i logistyki (magazyny, rozładunek kontenerów, zakład mięsny)

Oczekiwania :

- motywacja i zaangażowanie

- dobra kondycja fizyczna

- mile widziane własne zakwaterowanie w okolicy Scheidam/Rotterdam

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

• wypłata co tydzień

• stabilne zatrudnienie

• możliwość rozwoju

• darmowy dojazd do pracy

• bonusy dla kierowców

Zadzwoń:

+48 570 670 866

Kamila: +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Izabela +48 570 901 913

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company Klaver SP. z o.o.