Pakowanie orzechów i przypraw- praca w Holandii- od zaraz Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers De Haan   20 vues

  • pakowanie-orzechow-i-przypraw-praca-w-holandii-od-zaraz-big-0
Localité: De Haan
Salaire: -- €

Miejsce pracy:  Holandia, Bleiswijk, Utrecht, Nieuw Vennep

Oferujemy:

• Legalną pracę za granicą

• Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę

• Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

•elastyczność

•komunikatywna znajomość języka angielskiego

•mile widziane prawo jazdy

•nie wymagane doświadczenie

•wymagane chęci i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

• Pakowanie orzechów, przypraw

• Order picker- magazyny z kwiatami

• Produkcja kompozycji kwiatowych

• Praca w magazynach

• Dla chętnych praca przy mięsie wieprzowym

Wszelkie formalności załatwiamy online. Zdobądź pracę nie wychodząc z domu!

Zadzwoń:

Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Szukasz czegoś innego-

Izabela  tel. +48 731  901 913 mail: job2@klaverteam.com

Oliwia tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.