Pakowanie mięsa drobiowego -Rosmalen od zaraz Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Holsbeek   35 vues

  • pakowanie-miesa-drobiowego-rosmalen-od-zaraz-big-0
Localité: Holsbeek
Salaire: -- €

Praca w Holandii z dużą ilością godzin.
Tygodniowe wypłaty
Pakowanie i sortowanie elementów mięsa drobiowego- bez stawki wiekowej!
Oferta bez kwarantanny!

Oferujemy:
• Legalną pracę za granicą
• Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:
• Dyspozycyjność
• Zaangażowanie
Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia !!!
Praca dla każdego

Zakres obowiązków:
-sortowanie i pakowanie mięsa drobiowego
- pakowanie gotowych produktów mięsnych

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas, lub wyślij sms z dopiskiem”drób” oddzwonię !

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Rekruter Izabela
tel: +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com
Szukasz innej pracy ?
Zadzwoń do Dominiki
+48 570 901 033

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o -posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze18450.
Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku dopiątku w godzinach: 8.00- 16.00

Informations complémentaires

Start Date OD ZARAZ
Company KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ