Pakowanie kosmetyków praca w Holandii od zaraz ! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Gooik   31 vues

  • pakowanie-kosmetykow-praca-w-holandii-od-zaraz-big-0
Localité: Gooik
Salaire: -- €

Szukasz pracy ?? Świetnie trafiłeś, posiadamyfajne prace produkcyjne i magazynowe. Wejdź na stronę www.klaverteam.com i zapoznaj się z Naszymi aktualnymi ofertami wHolandii, Niemczech oraz Belgii.

Aktualnie poszukujemy pracowników magazynowychdo pakowaniu kosmetyków oraz innych artykułów drogeryjnych!

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie, kompletowanie zamówień za pomocą skanera
  • kontrolowanie zamówień
  • pakowanie zamówień oraz nadawanie do wysyłki
  • poprawne wprowadzanie informacji do systemu zarządzania magazynem
  • utrzymywanie miejsca pracy w czystości
  • inne prace magazynowe

Oczekiwania:

- dobraznajomość języka angielskiego ( A2-B1)

- sprawność fizyczna

- zaangażowanie w powierzoneobowiązki

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Pomożemy Ci wzorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii

Jeżeli zainteresowałaCię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem KOSMETYKI -oddzwonimy do Ciebie !!!

Kamila: +48 570 901 414

Dominika: +48 570 901 033

Izabela: +48 570 901 913

Karol: +48 570 901 088/+48 577 901 944

Klaver Sp. z o.o -posiadamy certyfikat o numerze 18450

Częstochowa ul. Gminna131

Informations complémentaires

Company Klaver