Paca w Holandii- stroiki- oferta krótkoterminowa- na 3 tygodnie Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Assenede   52 vues

  • paca-w-holandii-stroiki-oferta-krotkoterminowa-na-3-tygodnie-big-0
Localité: Assenede
Salaire: -- €

Extra zastrzyk gotówki jeszcze przed świętami!

Wyjedź do Holandii na 3 tygodnie.

Akcja przedświąteczna2021

Praca w Holandii – wypłaty co tydzień

Oferujemy:

  • pracę na 3 tygodnie
  • duża ilość godzin
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie
  • praca blisko miejsca zakwaterowania
  • zorganizowany transport (autokar z PL)

Wymagania:

  • Dyspozycyjność na 3 tygodnie
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Sprawność fizyczna

Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia !!!

Zakres obowiązków:

  • produkcja kompozycji kwiatowych, stroików
  • pakowanie i rozpakowywanie kwiatów

Zainteresowany extra kasą na święta?:

Zadzwoń ,lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym oraz dopiskiem "oferta krótkoterminowa”  na numer

Dominika: + 48  570 901 033 , mail job@klaverteam.com

Izabela+48 570 901 913

 -wyślemy do Ciebie szczegóły oferty.

Szukasz czegoś innego-

Kamila tel. +48 570 901 414

Odwiedź także naszą stronę internetową https://www.klaverteam.com/oferty/

Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

KLAVER Sp .z o.o. ul. Gminna 131, Częstochowa KRAZ 18450

Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.