Paca w Holandii- pakowanie owoców- darmowe zakwaterowanie Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Harelbeke   61 vues

  • paca-w-holandii-pakowanie-owocow-darmowe-zakwaterowanie-big-0
Localité: Harelbeke
Salaire: -- €

Paca w Holandii- pakowanie owoców- darmowe zakwaterowanie

Wyjedź do Holandii na 6 tygodni i mieszkaj za darmo!!!

Miejsce pracy: Holandia, Haga i okolice
Stanowisko pracownik produkcji
Czas pracy: min. 6 tygodni

Oferujemy:

  • pracę na min 6 tygodni
  • darmowe zakwaterowanie przez 6 tygodni
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • ubezpieczenie

Wymagania:

  • Dyspozycyjność na min 6 tygodni tygodnie
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Sprawność fizyczna

Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia !!!

Zakres obowiązków:

  • Sortowanie i pakowanie owoców i warzyw

Zainteresowany?

Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym oraz dopiskiem "pakowanieowoców”  na numer

Dominika:  + 48  570 901 033 , mail job@klaverteam.com-  -wyślemy do Ciebie szczegółyoferty.

Izabela + 48 570 901 913

Kamila  tel. +48 570 901 414

Szukasz czegoś innego-

Odwiedź także naszą stronę internetową   https://www.klaverteam.com/oferty/

Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

KLAVER Sp. z o.o. ul. Gminna 131, Częstochowa KRAZ 18450

Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00

Informations complémentaires

Start Date 01-12-2021
Company Klaver sp zo o