Orderpicker / Meer / Belgia Professional

il y a 2 mois Jobs Offers Hoogstraten   92 vues

  • orderpicker-meer-belgia-big-0
Localité: Hoogstraten
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTIPoland (cert. 9154) poszukuje pracowników na stanowisko order picker.
Miejsce pracy: Meer

Opis stanowiska:
- zbieranie zamówień,
- szykowanie palet do wysyłki,
- rozkładanie towarów na magazynie,
- inne zadania z zakresu logistyki magazynowej.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,
- własne zakwaterowanie w okolicy Meer i transport do pracy,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli będzie to wymagane.

Oferta:
- belgijska umowa,
- możliwość stałego kontraktu,
- stawka 11,00 euro/h brutto,
- dodatek za dojazdy do pracy,
- praca w systemie dwuzmianowym,
- możliwość długoterminowego i stabilnego zatrudnienia.

Więcej informacji+48 570 935 868

Osoby zainteresowane prosimy oprzesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując orderpicker Meer.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie zUstawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Informations complémentaires

Company KBTI Poland