Orderpicker / Meer / Belgia Professional

il y a 3 mois Jobs Offers Hoogstraten   106 vues

  • orderpicker-meer-belgia-big-0
Localité: Hoogstraten
Salaire: -- €

Agencjazatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje osób do pracy na stanowiskuorderpicker. w zakładzie w miejscowości Meer w Belgii.

Opis stanowiska

- zbieraniezamówień przy pomocy wózków typu EPT,

- rozkładanietowarów na magazynie.

Wymagania:

- komunikatywnaznajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,

- doświadczenie wpracy z wózkami typu EPT,

- elastyczność imotywacja do pracy,

- własnezakwaterowanie w okolicy  Meer i własnytransport do pracy,

- gotowość dowykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane.

Oferta:

- wynagrodzenie –10,23 euro/h brutto,

- dodatek zadojazdy do pracy,

- praca w systemiedwuzmianowym.

Więcej informacji +48 570 935 868

Wszystkiezainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl wtemacie wpisując: orderpicker Meer. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenieklauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dlapotrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku oochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymizmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland