Order picker w Holandii - praca od zaraz !!! Private

il y a 4 mois Jobs Offers Brussels   81 vues

  • order-picker-w-holandii-praca-od-zaraz-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Straciłeś/aś pracę?
Ciężko Ci znaleźć pracę w Polsce?

Mamy dla Ciebie propozycję- spróbuj swoich sił w pracy za granicą!

Stanowisko: order picker, magazyn z akcesoriami do domu i ogrodu

Miejscowość: Utrecht

Obowiązki:

- zbieranie zamówień na magazynie z akcesoriami i dekoracjami do     domu i ogrodu

- przygotowywanie towarów do wysyłki

- inne prace magazynowe

Pracodawca oferuje:

- pracę na dłuższy czas

- pracę od poniedziałku do piątku

- zakwaterowanie

- cotygodniowe wypłaty

- ubezpieczenie

- atrakcyjną stawkę godzinową

Wymagania:

- komunikatywny angielski

- chęć i motywacja do pracy

- rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

- mile widziane prawo jazdy

Jeżeli zainteresowała Cię oferta pracy nie zwlekaj – ilość miejsc jest ograniczona!

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Martyna 577901099, pracuj@klaverteam.com

Dominika 570901033, job@klaverteam.com

Magda 577901944, rekrutuj@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Informations complémentaires

Company Klaver sp z o o