Order picker (produkty świeże i mleczne) w Holandii- gwarancja godzin! Professional

il y a 8 mois Jobs Offers Antwerpen   125 vues

  • order-picker-produkty-swieze-i-mleczne-w-holandii-gwarancja-godzin-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy od 16 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój
ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ORDER PICKER (produkty świeże i mleczne)

Miejsce pracy: Beilen

Termin rozpoczęcia pracy: 14.03.2022

Praca na dłuższy okres czasu

Opis stanowiska:

Praca polega na zbieraniu produktów głównie świeżych i mlecznych w hali o temperaturze

około +2 stopni Celsjusza

Kogo szukamy?

- Osób komunikujących się w języku angielskim

- Posiadających prawo jazdy (mile widziane)

- Osób z doświadczeniem jako order picker (mile widziane)

- Gotowych do pracy w chłodnych warunkach

Co możemy Ci zaoferować?

- 21 lat i więcej = 11,96 euro/h + stały dodatek za pracę chłodnych warunkach = 12,26 euro/h

- Dodatki zmianowe za pracę:

+ Poniedziałek - piątek 18.00 - 22.00  35% = 16,44 euro/h

+ Poniedziałek - piątek 22.00 - 06.00  50% = 18,24 euro/h

+ Sobota 06.00 - 18.00  25% = 15,25 euro/h

+ Sobota 18.00 - 22.00  50% = 18,24 euro/h

+ Sobota 22.00 - 06.00  75%  = 21,23 euro/h

+ Niedziela 06.00 - 22.00  100% = 24,22 euro/h

- Zakwaterowanie i ubezpieczenie

- Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych

- Gwarancję godzin

- Dojazd do pracy samochodem służbowym

- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

- Darmowy Internet na każdym zakwaterowaniu

LINK DO APLIKACJI --->

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy

i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

Informations complémentaires

Company Eurowork