Order picker (praca ze staplerem)/Brugia, Belgia od 15.03€/h Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Brugge   28 vues

15,03 €

  • order-picker-praca-ze-staplerembrugia-belgia-od-1503h-big-0
Localité: Brugge
Salaire: 15,03 €

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta -belgijskiego producenta gotowych sałatek i przekąsek dla supermarketów  - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na krótki okres czasu na stanowisku:

Order picker (praca ze staplerem)

Miejsce pracy: Brugia, Belgia

Opis stanowiska:

-praca na magazynach i halach produkcyjnych o niskiej temp. (0-4 stopnie)

-kompletowanie zamówień za pomocą skanera

-kompletowaniu półproduktów dla działu produkcji

-obsługa wózka typu stapler

-pakowanie produktów do pudeł

-układanie gotowych zapakowanych produktów na palety, etykietowanie, foliowanie

-dostarczanie gotowych zamówień do działu ekspedycji

Wymagania:

-doświadczenie w pracy jako order picker  w branży spożywczej, w chłodniach

-komunikatywna znajomość języka angielskiego

-doświadczenie w obsłudze staplera - warunek konieczny

-umiejętność liczenia i spostrzegawczość

-gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, w ciągłym ruchu i szybszym tempie,  na różnych działach produkcji, w niskich temperaturach panujących na terenie zakładu

-łatwość pracy w zespole

-ze względy na kontakt z świeżym produktem  konieczność zastosowania się do wymogów higieniczno/sanitarnych (zakaz żelowych paznokci i zbędnej biżuterii)

Oferujemy:

-zatrudnienie na belgijskich warunkach

-stawkę:15,03 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)

-dodatki za system zmianowy ( rano: 0,52€/h, popołudnie: 0.59€/h)

-dodatek wakacyjny- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4200 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

-premię roczną- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2200 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

-gwarantowane 38 h pracy tygodniowo

-pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

-opiekę polskiego koordynatora

-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 € / tydzień

-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8,33 €miesięcznie

-wynajęcie środka lokomocji: rower, hulajnoga elektryczna, skuter - koszt po stronie pracownika

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

 Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 786 865 894 lub +48 572 325 580

Informations complémentaires

Start Date na już
Company Link2europe Sp. z o.o.