Order picker- praca w magazynie LG lub Samsung- Holandia Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Hoeilaart   31 vues

  • order-picker-praca-w-magazynie-lg-lub-samsung-holandia-big-0
Localité: Hoeilaart
Salaire: -- €

Order picker- praca w magazynie LG lub Samsung- Holandia

Szukasz pracy ?? Świetnie trafiłeś, posiadamy fajne prace produkcyjne i magazynowe. Wejdź na stronę www.klaverteam.com i zapoznaj się z Naszymi aktualnymi ofertami w Holandii, Niemczech oraz Belgii.

Aktualnie poszukujemy pracowników magazynu ze sprzętem LG i Samsung!

Zakres obowiązków:

• Zbieranie, kompletowanie zamówień za pomocą skanera

• kontrolowanie zamówień

• pakowanie zamówień oraz nadawanie do wysyłki

• poprawne wprowadzanie informacji do systemu zarządzania magazynem

• utrzymywanie miejsca pracy w czystości

Oczekiwania:

  • - dobra znajomość języka angielskiego
  • - sprawność fizyczna
  • - zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • - mile widziane prawo jazdy kat. B- możliwość korzystania z samochodu 150km prywatnie
  • - mile widziane doświadczenie na wózku widłowym- wyższa stawka godzinowa i wyższa premia !

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem MAGAZYN LG - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kamila: tel:  ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Dominika: tel:  ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat o numerze 18450

Częstochowa ul. Gminna 131

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z.o.o