Order picker/ operator wózków widłowych – Tilburg, DARMOWE ZAKWATEROWANIE i zwrot kosztów dojazdu do pracy !! Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers De Haan   34 vues

  • order-picker-operator-wozkow-widlowych-tilburg-darmowe-zakwaterowanie-i-zwrot-kosztow-dojazdu-do-pracy-big-0
Localité: De Haan
Salaire: -- €

Pandemia pokrzyżowała Ci plany? Masz problem ze znalezieniem pracy w Polsce?

Szukasz legalnej pracy w Holandii- koniecznie zadzwoń do nas!

Praca na magazynie LG-elektronika i sprzęt gospodarstwa domowego !

Pierwszy miesiąc zakwaterowanie bezpłatnie! Zwrot za podróż do NL do 75€ ! Bez wiekówki!

Szukamy osób : dyspozycyjnych i zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązków

Zakres obowiązków:

•          operator wózka widłowego

•          zbieranie zamówień na magazynie z elektroniką

Wymagania:

•          znajomość języka angielskiego ( min. A2 )

•          uprawnienia oraz doświadczenie na wózku widłowym

•          mile widziane prawo jazdy kat. B

•          zaangażowanie w powierzone obowiązki

•          gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Pracodawca oferuje:

•          wypłaty w systemie tygodniowym (już po 1 przepracowanym tygodniu )

•          minimum40 godzin tygodniowo

•          ubezpieczenie zdrowotne i dodatek do ubezpieczenia

•          transport do i z pracy

•          miłą i przyjazną atmosferę w pracy

W czym dodatkowo możemy Ci pomóc?

w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę

w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii

ZADZWOŃ – porozmawiajmy o szczegółach oferty  !

Kamila

tel:  +48 570 901 414

mail: work@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131,42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.