Order picker/Operator wózka widłowego- praca na magazynie w Holandii Professional

il y a 4 semaines Jobs Offers De Haan   19 vues

  • order-pickeroperator-wozka-widlowego-praca-na-magazynie-w-holandii-big-0
Localité: De Haan
Salaire: -- €

Praca na magazynie LG- elektronika i sprzęt gospodarstwa domowego !

Pierwszy miesiąc zakwaterowanie bezpłatnie! Zwrot za podróż do NL do 75€ ! Bez wiekówki!

Szukamy osób : dyspozycyjnych i zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązków

Zakres obowiązków:

• operator wózka widłowego

• zbieranie zamówień na magazynie z elektroniką

Wymagania:

• znajomość języka angielskiego ( min. A2 )

• uprawnienia oraz doświadczenie na wózku widłowym

• mile widziane prawo jazdy kat. B

• zaangażowanie w powierzone obowiązki

• gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Pracodawca oferuje:

• wypłaty w systemie tygodniowym (już po 1 przepracowanym tygodniu )

• minimum 40 godzin tygodniowo

• ubezpieczenie zdrowotne i dodatek do ubezpieczenia

• transport do i z pracy

• miłą i przyjazną atmosferę w pracy

W czym dodatkowo możemy Ci pomóc?

•         w odpowiednim przygotowaniu do wyjazdu za granicę

•         w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii

ZADZWOŃ – porozmawiajmy o szczegółach oferty  !

Kamila

tel:   +48 570 901 414

mail: work@klaverteam.com

Izabela

tel:   +48 731 901 913

mail: job2@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.