Order picker na magazynie z elektroniką HOLANDIA bez kwarantanny DARMOWY DOJAZD !! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Tubize   30 vues

  • order-picker-na-magazynie-z-elektronika-holandia-bez-kwarantanny-darmowy-dojazd-big-0
Localité: Tubize
Salaire: -- €

Szukasz legalnej pracy w Holandii- konieczniezadzwoń do nas!
Miejsce pracy: Holandia

Mile widziane osoby ze znajomością językaangielskiego !!

Zakres obowiązków:

- zbieranie zamówień na magazynie z elektroniką

- obsługa wózków ( dla osób z doświadczeniem)

Co pracodawca zaoferuje w zamian zaTwoją pracę?

- wypłaty już po pierwszym tygodniupracy

- pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie

- wypłaty w systemie tygodniowym zmożliwością zaliczek

- fajne zakwaterowanie i ubezpieczenie

- umowę na warunkach holenderskich,

- na miejscu opiekę polskiegokoordynatora

Wymagania:

- doświadczenie napodobnym stanowisku

-dobra znajomość angielskiego

- mile widziane prawojazdy kat. B

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń domnie!

Kamila: Tel.: +48 570 901 414  work@klaverteam.com

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131,42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ