Order picker–HOLANDIA praca od zaraz !! Miejsce pracy: Holandia- Nunspeet Professional

il y a 4 semaines Jobs Offers Neerpelt   14 vues

  • order-pickerholandia-praca-od-zaraz-miejsce-pracy-holandia-nunspeet-big-0
Localité: Neerpelt
Salaire: -- €

Order picker–HOLANDIA praca od zaraz !!

Miejsce pracy: Holandia- Nunspeet

Straciłeśpracę w Polsce szukasz legalnego zatrudnienia za granicą zgłoś się do nas!!

Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego !!

Zakres obowiązków:

·      zbieranie zamówień

·      ręczne sortowanie artykułów

·      rozładunek i załadunek

·      porządkowanie itp..

wymagania:

pracodawca wymaga uczciwego i solidnego wykonywania powierzonych im obowiązków

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?

·      atrakcyjną stawkę godzinową

·      pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie

·      wypłaty w systemie tygodniowym z możliwością zaliczek

·      fajne zakwaterowanie i ubezpieczenie

·      umowę na warunkach holenderskich,

·      na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Zadzwoń:

Izabela  tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Kamila  tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o .o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450 Odwiedź także naszą stronę internetową

Informations complémentaires

Company Klaver