Operator wytłaczarki (Belgia) Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Liedekerke   27 vues

2 500 €

  • operator-wytlaczarki-belgia-big-0
Localité: Liedekerke
Salaire: 2 500 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dlajednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

Operator wytłaczarki (Belgia)

Obowiązki:

-Obsługa i ustawianie wytłaczarek

-dozowanie granulatu

-końcowa kontrola jakości produktu gotowego

-konserwacja i czyszczenie maszyn

Wymagania:

-przynajmniej 2-letnie doświadczenie w obsłudze wytłaczarek

- znajomość języka angielskiego na poziomiekomunikatywnym

- duża motywacjado pracy

Oferujemy:

- Atrakcyjnewynagrodzenie – 14,00 EUR brutto/h + premie: 0,6909 EUR za I i II zmianę, 125%za III zmianę, 150% za pracę w soboty i 200% za pracę w soboty na zmianienocnej i w niedziele (po przepracowaniu pół roku bony żywnościowe wwysokości 6,50 EUR za każdy przepracowany dzień)

- Legalnezatrudnienie na warunkach belgijskich

- Dodatek wakacyjny (15.38% rocznychzarobków brutto)

- Premię roczną (8,33 % rocznych zarobkówbrutto)

- Dodatek rodzinny

-Pozostałe premie i bonusy zgodnie zprzepisami obowiązującymi w Belgii

-Załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

- Stałąopiekę polskojęzycznych koordynatorów

-  Jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125 EUR

Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym!!!  płatne tylko 72 EUR tygodniowo

-  Zapewnionytransport do pracy (rodzaj transportu uzależniony od odległości z miejscazamieszkania)

-  Ubranierobocze

- Pracana dłuższy okres czasu

Osoby zainteresowaneofertą prosimy o przesłanie CV  wjęzyku angielskim na adrese-mail:

info@nextagency.eu

 Prosimy o zamieszczenienastępującej klauzuli: (tylko aplikacje zwłaściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodęna przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. dopotrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych(zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moichdanych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanychz procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danychosobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, atakże przenoszenia danych.

KRAZ18051

Informations complémentaires

Start Date ASAP
Company NEXT s.c.