Operator wózków widłowych / Turnhout / Belgia Professional

il y a 6 jours Jobs Offers Turnhout   13 vues

  • operator-wozkow-widlowych-turnhout-belgia-big-0
Localité: Turnhout
Salaire: -- €

Stanowisko: Reach truck operator / operator wózków widłowych

Miejsce pracy: Beerse, Belgia

Godziny pracy: 06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 06:00

Magazyn ze sprzętem do wędkowania

Opis stanowiska:

 - obsługa wózka widłowego typu RT,

- praca ze skanerem,

- kontrola jakości produktów,

- zbieranie zamówień przy użyciu wózka widłowego,

- szykowanie palet do wysyłki.

Oferta:

- wynagrodzenie 13,00 euro/h brutto,

- umowa na belgijskich warunkach (zawarta z belgijską agencją),

- możliwość stałego kontraktu,

- praca w stałych godzinach,

- dodatek za dojazdy do pracy.

Wymagania:

- zakwaterowanie (po stronie belgijskiej lub holenderskiej) i transport we własnym zakresie;

- znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego;

- doświadczenie w pracy, jako operator RT + certyfikat.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o wysyłanie CV na adres adres e-mail rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując „RT Driver Beerse” Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland