Operator wózka widłowego wysokiego składowania (11,76 euro brutto/h) - praca w Holandii Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Antwerpen   31 vues

  • operator-wozka-widlowego-wysokiego-skladowania-1176-euro-bruttoh-praca-w-holandii-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy
na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKIEGO SKŁADOWANIA (REACHTRUCK)

Miejsce pracy: praca w okolicach Zwolle

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Praca na magazynie (asortyment mleko w proszku)

Obowiązki: przewożenie towarów wózkiem widłowym ( zasięg 10m)

Kogo szukamy?

- Osób komunikujących się w języku angielskim

- Osób posiadających prawo jazdy kat. B

- Osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku jako operator wózka reachtruck

- Osób posiadających ważne certyfikaty (w tym na wózek typu reachtruck)

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę 11,76 euro brutto/h w zależności od zmiany

- Zakwaterowanie i ubezpieczenie

- Możliwość używania samochodu służbowego bez opłat

- Zwrot kosztów za paliwo w przypadku własnego samochodu

- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

- Możliwość uzyskania ulgi eksterytorialnej

- Darmowy Internet na zakwaterowaniu

LINK DO APLIKACJI --> https://bit.ly/2SXksqK

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy

i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

Informations complémentaires

Company Euro Work