OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - STAWKA 13,45 EUR BRUTTO Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Antwerpen   30 vues

  • operator-wozka-widlowego-stawka-1345-eur-brutto-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Kallo

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

 Do głównych obowiązków pracownika będzie należała obsługa wózka widłowego u jednego z naszych klientów logistycznych.

Kogo szukamy?

    Osób komunikujących się w języku angielskim

    Posiadających prawo jazdy (mile widziane)

    Z doświadczeniem na podobnym stanowisku

    Osoby chętne do podjęcia pracy

    Certyfikat nie jest wymagany (jeżeli to potrzebne pracodawca wyrabia certyfikat wewnętrzny)

Co możemy Ci zaoferować?

    Stawkę 13.45 euro brutto/h

    Dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3792 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

    Regularne godziny pracy

    Płatne nadgodziny

    Możliwość pracy na dłuższy okres czasu

    Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

    Zakwaterowanie i ubezpieczenie

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –

posiadamy

certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Informations complémentaires

Company EURO WORK