OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (REACHTRUCK) atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki! Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Antwerpen   13 vues

  • operator-wozka-widlowego-reachtruck-atrakcyjne-wynagrodzenie-plus-dodatki-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy -od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii-

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (REACHTRUCK)

Opis firmy:

Magazyn mieści się ok 20km od Anterpii. Magazyn z różnymi towarami znanych firm ,

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków pracownika będzie należało:
- praca na magazynie logistycznym jako operator wózka bocznego typu reachtruck z wysięgiem do 8 metrów

-kompletowanie zamówień przy użyciu skanera

-kontrola produktów ,

-w zależności od działu załadunek/ rozładunek

-praca zmianowa

Możliwe również inne czynności magazynowe.

Kogo szukamy?

Osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku ( min 3 lata )
Osób komunikujących się w języku angielskim
Osób dostępnych na dłuższy okres czasu

Co możemy Ci zaoferować?

-Stawkę12.92 € brutto/h +bon żywnościowy w wysokości 2,91€ /dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika).

-dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3792 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).

-premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2054 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto)pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

-gwarantowane 37,5 h pracy tygodniowo.

-Możliwa praca w nadgodzinach (godziny płatne 50% lub 100 % w przypadku wybrania urlopowego)

-możliwość przejścia na stały kontrakt po 9 m-cach pracy
-Opiekę koordynatora na miejscu
-Zakwaterowanie i ubezpieczenie

-w przypadku osób jadących z Polski - darmowa kwarantanna ( 5 dni ,opłacone wyżywienie i zakwaterowanie )
-Pomoc w organizacji wyjazdu oraz dopełnieniu wszelkich formalności

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Informations complémentaires

Company EURO WORK