OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (REACHTRUCK) astrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki! Professional

il y a 1 an Jobs Offers Antwerpen   139 vues

  • operator-wozka-widlowego-reachtruck-astrakcyjne-wynagrodzenie-plus-dodatki-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA REACHTRUCK

Miejsce pracy: Antwerpia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na dłuższy okres czasu

Opis firmy: magazyn mieści się ok 20 km od Antwerpii. Magazyn z różnymi towarami znanych firm.

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków pracownika będzie należało:
praca na magazynie logistycznym jako operator wózka bocznego typu reachtruck z wysięgiem do 8 metrów,
-kompletowanie zamówień przy użyciu skanera,
-kontrola produktów,
-w zależności od działu załadunek/ rozładunek,
-praca zmianowa.

Możliwe również inne czynności magazynowe.

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim
  • Z doświadczeniem na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Osób dostępnych na dłuższy okres czasu

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę 12.92 € brutto/h + bon żywnościowy w wysokości 2,91€ / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika).

    -dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3792 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
    -premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2054 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
    -gwarantowane 37,5 h pracy tygodniowo.

  • Możliwa praca w nadgodzinach ( godziny płatne 50% lub 100 % w przypadku wybrania urlopowego)
  • Możliwość przejścia na stały kontrakt po 9 m-cach pracy
  • Opiekę koordynatora na miejscu
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz dopełnieniu wszelkich formalności
  • APLIKUJ:

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
posiadamy
certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Informations complémentaires

Company EURO WORK