Operator wózka widłowego / magazynier Kalmthout Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Kalmthout   44 vues

  • operator-wozka-widlowego-magazynier-kalmthout-big-0
Localité: Kalmthout
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI Polandposzukuje operatora wózka widłowego RT.

Opis stanowiska:
- obsługa wózka RT,
- rozładunek towaru,
- prowadzenie raportów,
- szykowanie palet do wysyłki,
- inne zadania z zakresu logistyki magazynowej.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego (w mowie i piśmie),
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku + certyfikat,
- gotowość do pracy w niskiej temperaturze (magazyn z mięsem),
- transport oraz zakwaterowanie we własnym zakresie.

Oferta:
- stabilna praca na pełen etat,
- wynagrodzenie podstawowe od 14,30 euro/h brutto + dodatki,
- czeki żywnościowe 8 euro za przepracowaną zmianę,
- możliwość nadgodzin,
- ciepła odzież ochronna,
- belgijska umowa,
- dodatek za dojazdy do pracy.

Więcej informacji +48 570 935 868

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując Operatorwózka Kalmthout
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie zUstawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland