Operator wózka widłowego - 13,42 euro brutto/h! Praca od zaraz w Belgii! Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Bornem   20 vues

  • operator-wozka-widlowego-1342-euro-bruttoh-praca-od-zaraz-w-belgii-big-0
Localité: Bornem
Salaire: -- €

Operator wózka widłowego - 13,42 euro brutto/h! Praca od zaraz w Belgii!

aplikuj: https://bit.ly/3sCjdsN

Agencja Pośrednictwa Pracy Eurowork od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Bornem
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na okres 2-3 miesięcy

Opis stanowiska pracy:
Praca jako operator wózka widłowego. Załadunek/rozładunek towaru, kontrola dostaw, orderpicking, obsługa wózka widłowego.
Możliwe prace administracyjne w przyszłości.

Kogo szukamy?
Osób komunikujących się w języku angielskim
Posiadających doświadczenie w obsłudze wózków widłowych oraz posiadających aktualne uprawnienia
Prawo jazdy mile widziane, acz nie wymagane

Co możemy Ci zaoferować?
Stawkę 13,42 euro brutto/h
Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
13 wypłatę noworoczną oraz dodatki urlopowe
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Możliwość wynajęcia samochodu
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Vouchery na posiłek w wysokości 7 euro/dzień

Zachęcamy także do skorzystania z innych ofert: https://www.eurowork.net.pl/praca-dla-specjalisty.html

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Informations complémentaires

Company Eurowork