OPERATOR WÓZKA TYPU REACHTRUCK / PUURS Professional

il y a 2 mois Jobs Offers Puurs   89 vues

  • operator-wozka-typu-reachtruck-puurs-big-0
Localité: Puurs
Salaire: -- €

OPIS STANOWISKA

Obsługa wózka widłowego typu reachtruckw centrum dystrybucyjnym

WYMAGANIA

- ważny certyfikat nawózki widłowe i min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy

- znajomość j.angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie min. B2

- własnezakwaterowanie w okolicach Puurs

- własny transport do pracy

NASZA OFERTA

- stawkę 14,40 eurobrutto/h + dodatek za pracę zmianową
- bony żywnościowe 8 euro/dzień

- dodatek za dojazd dopracy

- belgijską umowę

Więcej informacji: +48 570 935 868

Osoby zainteresowaneprosimy o przesłanie CV na adresmailowy rekrutacja[małpa]kbti.pl w temaciewpisując "Operator wózkatypu Reachtruck-Puurs" . Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowychdla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochroniedanych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI