Operator wózka typu Reach Truck, 13,65 € brutto/h Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Rumst   50 vues

13,65 €

  • operator-wozka-typu-reach-truck-1365-bruttoh-big-0
Localité: Rumst
Salaire: 13,65 €

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy logistycznej w Belgii - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Operator wózka typu Reach Truck

Miejsce pracy: Rumst, Belgia

Opis stanowiska:

  • relokacja towarów na magazynie za pomocą wózka typu reach truck
  • składowanie palet na regałach
  • prace około-magazynowe
  • praca dwuzmianowa, lub na stałej zmianie nocnej

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako operator wózka typu reach truck - wymagany certyfikat
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • łatwość pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności
  • własny samochód - mile widziany

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę: 13,65 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
  • dodatek zmianowy: +7,5% za zmianę dzienną, +20% za zmianę nocną
  • bon żywnościowy w wysokości 6,09 € / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika)
  • dodatek wakacyjny -15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • opiekę polskiego koordynatora
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: pokój 2-os. 95 € / tydzień, pokój 1-os. 145€
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8,3 euro miesięcznie
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Informations complémentaires

Company Link2europe