Operator wózka reach truck Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Bornem   41 vues

  • operator-wozka-reach-truck-big-0
Localité: Bornem
Salaire: -- €

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570)

Szukasz pracy na okres świąteczny? Praca od zaraz do 31.12.2020

Operatorzy wózka typu reach truck

Miejsce pracy: Bornem, Belgia

Stawka: 13,08€ brutto/h + dodatek zmianowy(+7,5% za pracę na 1 i 2 zmianie, +15% za pracę na zmianie nocnej) i bon żywnościowy 8€/ dzień

Zadania:

obsługa wózka widłowego wysokiego składowania typu reach truck

załadunek i rozładunek towaru

Wymagania:

doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego typu reach truck

aktualne uprawnienia

mile widziane doświadczenie jako operator wózka reach truck z funkcją double deep.

dobra znajomość języka angielskiego

własny samochód.

Wyślij CV: a.capkunis@link2europe.pl

Informations complémentaires

Company Link2europe Sp. z o.o.
Work Type Full-time

Mots clés:

reach truck