Operator wózka przedniego (4- widłowego)/Gent, Belgia, od 14€/h Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Gent   36 vues

14 €

  • operator-wozka-przedniego-4-widlowegogent-belgia-od-14h-big-0
Localité: Gent
Salaire: 14 €

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta będącego dostawcą podłoży uprawowych, polepszaczy gleby do uprawy roślin ozdobnych, warzyw i owoców oraz do budowy zieleni miejskiej poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Operator wózka aprzedniego (4 - widłowego)

Miejsce pracy: Gent, Belgia

zatrudnienie długoterminowe

Opis stanowiska:

-operator wózka przedniego - 4 - widłowego

-praca przy załadunku i rozładunku ciężarówek

-praca w 100% na zewnątrz, w zapylonym otoczeniu

-również praca fizyczna na magazynie

Wymagania:

-doświadczenie jako operator wózka przedniego

-doświadczenie jako operator wózka 4 widłowego - mile widziane

-wymagany certyfikat na wózki przednie

-komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

-gotowość do pracy fizycznej

-prawo jazdy kat. B. - mile widziane

-własne auto - mile widziane.

Oferujemy:

-zatrudnienie na belgijskich warunkach.

-stawkę: 14,00€ brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).

-dodatki zmianowe: +10% za pracę na 1 i 2 zmianie.

-bony żywnościowe 7€ za dzień roboczy (1,09€ wkład własny pracownika)

-dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3798 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).

-premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2057 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

-gwarantowane 44 h pracy tygodniowo.

-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 130€/tydzień (pokój 1-osobowy).

-możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8,33 euro miesięcznie.

-termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

  Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580

Informations complémentaires

Start Date zatrudnienie długoterminowe
Company Link2europe Sp. z o.o.